| Silistra_Maria_2000 a întrebat:

Hey, sunt în clasa a 10 a la profil mate info și vreau sa ma transfer la științele naturii. Îmi poate spune cineva ce diferente se dau și (în cazul în care ați experimentat) cum a fost?

1 răspuns:
| Nemessys a răspuns:

Normal materiile la care se dau diferente, o sa fie afisate pe site-ul scolii sau pe o foaie la intrarea in liceu cu numele tau si materiile la care o sa dai diferente.

Daca vrei sa afli inainte, intereseaza-te ce materii au facut cei de la stiinte ale naturii in cei 2 ani. (poti vedea orarul pe site-ul liceului tau). Si daca ei au facut o materie pe care tu nu ai facut-o (de exemplu latina), atunci la alea o sa dai diferente.