| Emmma_4212 a întrebat:

am si eu o intrebare. maine este proba de aptitudini muzicale la pedagogic. trebuie neaparat sa ai " voce "?

Răspuns Câştigător
| Andreeea_7986 a răspuns:

Din cate stiu eu nu trebuie sa ai o voce de ai putea sa devii cantareata sau asa, dar nici sa sperii juriul.Trebuie sa stii foarte bine ritmul si durata cantecului si sa-l canti cat poti tu de corect.Nu incerca sa-ti fortezi vocea pentru ca o sa sune fals.Fii tu si succes!

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Neaparat, ureche muzicala si voce --- doar este proba de aptitudine!

| MidnightLady a răspuns:

Nu, trebuie' sa ai muschi.

| Pampam1 a răspuns:

5 cantece baiiii! si te pune sa le canti pe note.Succes!