| Iulika96 a întrebat:

Care imi poate spune si mie care este diferenta dintre: stiinte ale naturii intensiv engleza si stiinte ale naturii bilngv engleza? Conteaza la liceu? Se face admiterea altfel in cazul asta? fundita

Răspuns Câştigător
| R_8074 a răspuns:

La intensiv engleza faci 4 ore pe saptama engleza si la bilingv engleza faci 6. Si testele de admitere sunt diferite, la bilingv e mai greu. Si la bac daca te duci la bilingv dai cel mai avansat Campbridge.