| OanaKJY a întrebat:

Hey, TPU!
Cine ma poate ajuta? Am nevoie de un site calumea de unde sa pot invata limba coreeana.
Eu si prietena mea suntem 'obsedate' sa o invatam, dar nu am gasit nici un site calumea...
funda la cel mai bun raspuns:*
PUPICI!

9 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Incercati cu google translate happy

| Agradável a răspuns:

Normal poti sa o inveti in Coreea! ai bani pana acolo nu? off doamne noi romani nu stim sa vorbim limba romana ne trebuie coreeana

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Pe www.livemocha.com poti invata multe limbi straine.Sunt aproape sigura ca poti si coreeana, incearca sa vezi.

| OanaKJY explică:

Mersi:*:*:*
M-au ajutat!
Dar Agradavel nu stiu de ce comenteaza despre deciziile altora, dar na.Nu-i pot spune nimic.