| daiaaaa a întrebat:

Hey TPUbig grin
Nu stiti daca a aparut cartea Septimus Heap de Angie Sage- volumul 6: Intunericul?
As vrea sa il comand de pe net:-s
Imi dati va rog o adresa de unde pot sa comand?[daca a aparut]
>FUNDAA:d

4 răspunsuri:
| cheryybloosomm a răspuns:

Buna! Daca esti din Piatra- Neamt... gasesti toate cartile cu Septimus Heap de Angie Sage la BIBLIOTECA JUDETEANA "G.T.KIRILEANU"
E-mail: bib_gtk_neamt@yahoo.com
www.bibgtkneamt.ro
Tel./Fax:0233-210.379/211.524
Pwp!

| cheryybloosomm a răspuns:

Desigur ca poti... poti sa le suni si ii zici ce carti vrei...
atata e tot

| daiaaaa explică:

Dar nu sunt din Piatra- Neamt...sunt din Cluj...se poate oare sa le comand si sa mi le aduca in Cluj?

| daiaaaa explică:

Pffff...dar nu sunt din Piatra- Neamt...sunt din Cluj:-s