| obsesion15 a întrebat:

Ieri la Evaluare Nationala de la Limba romana la sub II A.1. am scris pe langa raspunsul corect si de 65000 tone si 12 kg.Va scadea avand in vedere ca am si raspunsul corect sau nu?happy

3 răspunsuri:
| Emma_5696 a răspuns:

Bunahappy

nu cred ca o sa iti scada, nu are de ce, atat timp cat ai scris si raspunul corect happy

happy

| NanaXOXO a răspuns:

Nu, din moment ce ai raspunsul corect, nu are cum sa iti scada, nu e logic. Nu are nimic daca ai mai scris ceva in plus fata de raspunsul datwinking

| anonima15 a răspuns:

Nu iti scade poti sta linistita.