| Mariasy39 a întrebat:

Imi poate spune cineva ce se intampla la "intalnirea bobocilor" Se intalnesc doar bobocii sau vin si cei mai mari din liceu? Funda:**

2 răspunsuri:
| whitesensation a răspuns:

Vin aia mai mari si va fura gagicile...asa sta treaba

| justsomeone08 a răspuns:

Noi ii spunem balul bobocilor si da, vine cine vrea, adica si cei mari.Este un spectacol in care danseaza, canta, joaca teatru elevi din liceu sau trupe care au in componenta elevi din liceul respectiv. Uneori se organizeaza si dans dupa spectacol, depinde de liceu, de cum se manifesta elevii la astfel de evenimente... Daca profesorii vad ca ei fac numai tampenii pot renunta la partea cu dansul.La mine in liceu nu imi place ca il organizeaza mereu in timpul postului.