| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti da niste linkuri cu jocuri pentru geografie? incerc sa invat pentru bac, si daca puteti sa-mi dati si niste sfaturi cum sa invat mai usor. Multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pilele și spaga. dacă ai pile și știi cum si când să dai o șpagă, ajungi unde vrei. dacă nu ai pile sau bani de spăgi, sau pur și simplu ai conștiință, prin muncă și perseverență poți termina vreo 3 facultăți, ca să primești diplome, care la iarna le poți pune pe foc să îți țină de cald ca lemnul și cărbunele sau scumpit iar tu nu ai bani.cel puțin așa funcționează in romanica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Opa am greșit intrebarea! Scuze nu era pentru ține raspunsu

| CatalinahoneyX a răspuns:

Pai depinde ce iti doresti sa inveti happy Cauti gen : Daca vrei sa inveti judetele(printr-un absurd laughing ) spui judete jocuri. Mna.Si mai incearca. Sa imi spui daca ai reusit. Bafta la invatat :***

| fancybeach a răspuns:

Http://www.purposegames.com/
Acesta este cel mai bun. O cunosc pe fata care a castigat medalia de aur la olimpiada mondiala de Geografie exersand cu site-ul acesta. Este genial! Nu trebuie decat sa iti faci un cont username si toate alea si dai la search cu ce doresti sa fie quizurile tale. Mult succesc;)