| daria996 a întrebat:

Hey TPU.ma intrebam daca ati vazut la stiri recent chestia despre extraterestrii(ca cica cu mai mult de 50 de ani in urma au descoperit niste farfurii zburatoare in Mexic si 3 extraterestii in ele) si despre publicarea dosarului Roswell? ce credeti este adevarat sau? chiar exista?

7 răspunsuri:
| PeStraziGoale a răspuns:

Da, eu cred ca exista.
Exista si alte specii de``om`` pe alte planete.
Nu cred ca numai oamenii sunt in acest univers.

| Alien a răspuns:

Nu noi suntem extraterestri.

| rolfenstein a răspuns:

Eu cred ca este adevarat pentru ca se afla in dosarele secrete ale fbi din cate am inteles si au fost dezvaluite acum.prin urmare nu suntem singuri in univers.bafta si atentie la extraterestri.happy

| WinterSoldier a răspuns:

Eu cred ca ar exista.Cate secrete nu ne ascunde Fbi. Exista (poate) mai multe specii de extraterestri :pasnici & rai. Universul este infinit.
In trecut niste triburi spuneau ca exista 25 de lumi mama.
A 25 -a fiind Terra.Acum vom vedea daca exista sau nu! Trebuie, oricum, sa fim pregatiti!

| Cita a răspuns:

Buna! eu m-am uitat la stirea aceea dar...sincer nu stiu ce sa zic.
sunt niste dovezi destul de clare.dar serios? pana acum nu veneau?laughing ori cum,ziceau unele documentare, daca vin extraterestii e sfarsitul lumii, nu cred ca vrei asta!
Parerea mea cred ca daca exista ar trebui sa ne faca o vizita!happy

| stefi26 a răspuns:

Eu unu cred ca e adevarat ca scrie tot in dosarele zonei 51

| IrOnHiDe a răspuns:

Crek exista nu stiu...ai vazut si tu i-a aratat la televizor si se vedea clar ca au piele pe ei deci aia nu-s manechini cum au spus. poate ca au vazut si americani niste nave dinalea ca sa vada zona de bombardament sau cum a zis,eu cred ca exista ca asta este nu stiu a cata oara care vad la stiri ca oameni vad nave spatiale,am mai vazut o data can un baiat a filmat pe telefon si a aratat,eu cred ca exista, nu sunt nici eu sigur da sar pute asa nu fim singuri prin univers, s-a mai spus ca in 2012 va veni sfarsitul lumii ca trece o planeta mai mare ca pamantul nu stiu de cate ori si pe planeta aia traiesc niste oameni mari cam de vreo 10-15m,acum sa vedem murim sau nu,eu cred ca nu ca credinta exista in fiecare om,cei care nu au,ei sufera,vedem noi,sa revemin la planeta,a spus ca vine catre noi nu ca ne-ar lovi dar cica va trece pe lnga noi la cativa km departare si ne va distruge ca va fi prea aproape una de alta, eu chiar nu mai stiu ce sa cred, ca va veni sfarsitul lumii in 2012 nu cred, da ca E.T. exista...nu ma crede ca poate spun prostii, asa cred eu,
O zi buna