| Isys a întrebat:

ma scuzati daca nu am nimerit categoria, Se poate scadea nota la purtare din cauza ca ma mut din banca cu alt coleg? Ma dispera diriga cu chestia asta, dau FUNTA!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Unii profesori vorbesc doar ca sa nu taca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate cred ca da, deoarece ea face regulile pentru clasa si iti poate scadea pentru neascultarea profesorului bla bla bla, stii tu, dar incearca sa vorbesti cu ea intre 4 ochi, poate o convingi sa te lase,

| DeliaDelii a răspuns:

Normal ar trebui sa fie nebuna diriginta. Nu ai omorat pe nimeni ca sa iti scada nota ca te-ai mutat. straight face

| erzabadgirl08 a răspuns:

Nu,in mod normal...

| robroy a răspuns:

Daca diriginta ta gaseste in asta un motiv sa iti scada nota la purtare o va face.

| pery a răspuns:

Fiecare profesor sanctioneaza in modul propriu neregulile. Daca ea vrea sa iti scada punct la purtare iti va scadea.
Dar mie sincer nu mi se pare ceva normal doar mutandute din banca sa iti scada punct la purtare.Bafta

| Giusy a răspuns:

Nu poate sa ti-o scada doar pentru atat. Incearca doar sa te sperie.

Întrebări recente