| gicabibilica a întrebat:

Hey, ziceti-mi si mie niste licee din București cu cămin (fara mate)

2 răspunsuri:
| americanu00334567 a răspuns:

Nu se poate liceu fara mate (cel mai fain obiect) pentru ca nu e facultate...doar la facultate faci obiectul pe care il doresti sa il faci dar in licee exista toate obiectele pentru ca e o scoala dăă si sunt multe licee cum ar fi economic petru stefan etc eu vreau sa dau la petru profil mate-info(mate e super!)

| gicabibilica explică:

Mda,dar sa fie pe filologie etc. Nu e rău nici daca are mate, chestia e sa nu dau BAC-ul la mate, îmi place matematica dar sun varza