| Thedarangelk a întrebat:

Heyy TPU! Am si eu o intrebare... la ce liceu sa ma duc dintre Cargiale / Cantemir sau Cosbuc. Cum sunt colegii ( mai ales colegele ), profesorii si daca sunt fite. FUNDa celui mai complet raspuns!

1 răspuns:
| GabrielXD354 a răspuns:

Cosbuc clar.Mie imi pare rau ca nu am dat biligvul ca sa ma duc la Cosbuc.Am prieteni acolo si e genial, dar daca esti rasist/fitos/homofob nu prea ai ce cauta acolo.Toti elevii sunt prietenosi, iar profesorii sunt ok si sunt genul ala de profesori carora chiar le pasa de tine.Sunt foarte multe activitati extrascolare si proiecte.E super!