Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Heyyy... Ce cadou pot sa i fac la Doamna Diriginta. am facut biletele in clasa. si am prins-o pe domana diriginta?

9 răspunsuri:
| SCosmin a răspuns:

Pai poti sa-i dai un buchet de flori este si frumos si ieftintongue
Daca nu ai luati un aranjament de flori si un pachet de cafea sau..vedeti voitonguelaughing Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa ii iei o ciocolata si un pachet de cafea. Dar daca nu esti de acord ai pute sa ii cumperi niste cercei sau un lantisor. Daca crezi ca i-ar placea sa primeasca ceva comic, poti sa ii iei ceva de genul asta. Nu uita alaturi de lucrurile aceste trebuie sa fie si un buchet de flori. Dar nu te baza pe raspunsurile noastre.Noi ti-am dat doar cate o parere.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Poti sa ii cumperi un buchet de flori frumos si un pachet cu cercei si/sau colier. Dar depinde de gusturile ei. Daca ii plac din alea mai "taranesti" sau mai finute.

| ღSecretღ a răspuns:

Ai putea sai dai un buchet de flori big grin

| CristinaTaranu a răspuns:

O floare frumoasa de ghiveci, o bijuterie ceva(bine..nu-i lua acum de aur sau argint, sunt seturi de alea.), o carte alaturi de o ciocolata sau o cafea...etc.Depinde si de ea... daca e mai apropiata de voi, poti sa-i iei si ceva interesant si comic.

| ewgy a răspuns:

Pai depinde de buget, dar dupa parerea mea un buchet de flori e prea putin, mai ales ca se ofilesc, ar trebui ceva care sa-i ramana amintire, eu as opta pe un element decoarativ a vaza cu flori artificiale sau un tablou si o ciocolata sa o indulcesti. Sau o alta idee ar fi un parfum (nu prea dulce, pentru ca nu-i poti cunoaste gusturile) si o esarfa (culori neutre gen gri, la fel pentru ca nu se stie ce culori prefera)

| AnonimaBi a răspuns:

Heii! Si eu am patit la felx_X
Si eu i-am cumparat o pereche de cercei.Trebuie sa-i iei ceva care sa poarte.
Bafta!

| x3Lexii a răspuns:

Un, buchet de flori. [ Asta nu trebuie sa lipseasca ]
Si un accesoriu. happy [ Cercei, colier etc. ]
Baftaa!

| anng2010 a răspuns:

Un pachet de tigari daca fumeaza. laughingrolling on the floor