| Helăăău a întrebat:

Hi happy Vom face anul acesta "Balul Boboceilor" si suntem cam in pana de idei pentru. probe? Voi ce probe ati avut sau stiti? :d [Funda desigur pentru. cel mai bun raspuns happy xD

Răspuns Câştigător
| Rapu a răspuns:

Pai anul trecut noi am organizat belul bobocilor si una dintre probe era sa imite un personaj monden gen nikita stefan banica solcanu(la naiba)...sau, fata si baiatul sunt legati la ochi si fata trebiue sa ii dea la baiat sa manance o savarina cu foarte multa frisca, cum amandoi sunt legati la ochi va iesi un adevarat fiascolaughing am mai auzit ca la un alt liceu o proba a fost ca boboceii sa prepare un coktail pentru profesori, si daca juriul e format din profesori, iti dai seama ce bauturi or sa prepare laughing spor

5 răspunsuri:
| Helăăău explică:

Nu vreau probe SPort, sau defilari!

| anonim1808 a răspuns:

Baiatul sa tina o lumanare aprinsa in mana si fata cu un pistol cu apa sa incerce sa stinga lumanarea da sa fie distanta intre ei.laughing

| freehugs a răspuns:

Pai noi am avut asa:perechea sa danseze cu balonul cateva secunde pana il sparge, sa danseze lipiti de un mar astfel incat sa nu le scape, sa isi faca declaratii de dragoste cu un sir de cuvinte pe care le propuneti voi in niste biletele si ei sa traga la sorti, partenerul sa isi ia partnera in brate si cine tine cel mai mult trece mai departe, sa raspunda la niste intrebari de cultura generala.cam atat am avut noi happy

| Carmen_4357 a răspuns:

Pai noi am avut o sceneta ...adica fiecare pereche trebuia sa faca o sceneta despre filmuletul lor si inca o proba cu reclama laughing ti se dadea un produs si trebuia sa fie cat mai amuzanta reclama laughing iar la intrebari din cultura generala au fost intrebari legate de pitzipoance, cocalari si "vedete" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am avut proba sport (* defilare cu tinuta sport ) proba eleganta ( defilare cu tinuta eleganta ) atitudini la proba sport; baiatul; si fata ies amandoi odatams i merg apropiati iar aproape de terminarea sceneise departeaza atitudini la ptoba elegantabaiatul iese primul si sta cu mana dreapta intinsa pe fata ( ca si cum i-ar spune da-mi mana merg o jumate de metru tinuti de mana si apoi isi dau drumul) proba " show" fiedcare va trebui saq isi arate talentele. apoi un tango elegant sau un cha cha, vals... ceva. funda :->