| macn3t3 a întrebat:

Http://www.umfcaroldavila.ro/......na-dentara

Asta e tematica de admitere pentru medicina dentara carol davila. Intrebarea mea e pentru cei care au mai dat admitere : la chimie am vazut ca sunt doar 2 cap. a x-a si 5 cap. a xi-a; cand s-au dat grilele, ati avut si subiecte din afara tematicii, de ex: alchine, alcadiene, etc, sau strict capitolele enumerate.

2 răspunsuri:
| StudentăLaMedicină a răspuns:

Tot ce tine de clasa a X-a si clasa a XI-a intra in materia de examen.

| StudentăLaMedicină a răspuns:

Si din ce am vazut eu pe site acolo, iti enumera capitolele pe care ar trebui sa le stii.