| Bogdannn96 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=rw3sbAFit5Q&feature=youtu .be
Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Greu în ziua de azi să întâlneşti un copil cu creativitate, în sensul bun.La un moment dat zicea cumva "cretinoizii mă-tii"?laughing
Sincer, mie una îmi pare rău de cum a ajuns lumea asta. Având în vedere că probabil facem parte din aceiaşi generaţie, nu cred că tu, la vârsta de 5 ani, rosteai înjurăturile pe post de poezie.Nu cred că le ştie din...Chowder(sau cum naiba se scrie). Cunosc puşti de-ăştia, până'n 10 ani, care se inspiră mult din căcatul ăla de "Mo şi Foca"...Mass-media face toată treaba. Îi îndobitoceşte pe toţi, începând cu cei mici, care's mai vulnerabili, şi nu ştiu să distingă binele de rău, luând totul drept un model bun de urmat. Iar tu, dacă ai minte, nu-i mai cere şi data viitoare să-ţi spună înjurături de-astea. Puştiul observă că-i acorzi importanţă, şi îşi va forma o personalitate demnă de şters pe jos cu ea.

| ktyi a răspuns:

Nu`mi place =]]... Asta se invata in zilele noastre