| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate da cineva cursuri de Informatica medicala sau de Utilizarea calculatorului si tehnologia comunicațiilor care se face la postliceala/facultatea de asistenți medicali generaliști? Sau orice material care m-ar ajuta sa învăț ceva. La scoala nu ni s-a dat nici un curs de pe urma căruia sa învățăm, nimic. Poate are cineva, sau exista vreo carte pe care sa o pot cumpăra? Sper ca ma poate ajuta cineva. Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nimic nou de ce ai învățat în liceu.

| nicu991 a răspuns:

Eu cand am facut postliceala am "studiat" chestii de baza pe care deja le stiam. In principal suita office si alte nimicuri legate de interfata sistemului de operare.