| MissD a întrebat:

Imi poate spune cineva cate carti sunt in colectia gossip girl si ce pret are fiecare?

7 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Eu am gasit pana acum 10 big grin
urmeaza sa dau comanda de pe sitetongue

| ellenutzza a răspuns:

Eu stiam ca e un singur volum si mi se pare ca, costa big grin in jur de 20 de lei... 17-18 lei parca.kiss

| madalinutza a răspuns:

Cred ca is 2thinking
da nu stiu pretulhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.nemira.ro/gossip-girl/gossip-girl--761 destule. uita-te si ai sa vezi;).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12.

| franck2222 a răspuns:

Daca se gasesc si aici in londra unde stau le cumparam si tile trimiteam asa ca nu stiu dar incerc sa le caut. Sincer nu glumesc daca le gasesc le cumpar pentru tine.