| Pdasius36 a întrebat:

Imi poate spune cineva un liceu din Timișoara bazat pe Geografie? (Sunt a 7 a si nu știu unde voi merge ).

2 răspunsuri:
| xZeRo a răspuns:

Silvicultura, Agricultura, Transporturi, Economie etc. țin de Geografie. https://ro.m.wikipedia.org/wiki/Lista_liceelor_din_Timi%C8%99oara

| Queenz a răspuns:

Eu te sfatuiesc, in primul rand, sa te gandesti bine daca vrei ceva bazat pe geografie.
In clasa a 7-a voiam la fel, imi placea super mult geografie, dar in a 8-a mi-am schimbat parerea.
Tu mai ai un an la dispozitie, deci nu-ti fa griji de acum, asigura-te ca iti place pe geografie in anul asta.
Ma rog, si daca esti foarte hotarat, intereseaza-te de ceva pe economiewinking