| Natasha_8753 a întrebat:

Imi puteti recomanda, va rog, niste carti ce merita citite, ceva in genul lui Jane Austen? Povesti de viata impresionante din care ai ce invata. Merci fain happy

2 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Incearca Anna Karenina - Tolstoi, e o carte f bine scrisa si are un stil destul de lejer, eu am adorat-o. Lectura placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai recent roman al Magdalenei Bratescu, intitulat "Casa Diamant", sunt convins ca nu te va dezamagi; a fost lansat saptamana trecuta de catre editura Libra si-l gasesti, sigur, la libraria Eminescu / Buc.