| flori001 a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce materii se fac la profil economic? Fundawinking

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru clasele 9-10 vezi materiile & nr de ore în Anexa 5 OMECT 5723/23.12.2003 de la linkul :
www.edu.ro/index.php?module=uploads&func=download&fileId=4653

http://www.edu.ro/index.php/articles/6459

Pentru clasele 11-12 vezi materiile & nr de ore în ANEXA 4 la OMECI nr. 3412/16.III.2009 de la linkul :
http://eprofu.ro/tehnic/cadru-superior-tehnologica/

Toate cele bune.

| MrCaNaByS a răspuns:

Pai sa vedem, toate materiile ce le faceai in gimnaziu in afara de muzica si desen.
Materiile speciale sunt :
- Contabilitate
- Organizarea unitatii economice
- Calitatea produselor si serviciilor si cam atat.

| acergeorge a răspuns:

In a IX-a o sa faci sigur materiile de mai jos ca la profil economic sunt si eu.Tocmai am terminat anul scolar.
In primul an profesorii o sa fie mai ingaduitori cu voi dar dupa in a X, XI o sa va fie mai greu.Pentru ca eu am un prieten ce tocmai a terminat si mi-a spus ca in primul an i-a fost foarte usor dar dupa a inceput sa fie din ce in ce mai greu.In fine bafta in primul tau an de liceu.
Contabilitate
Organizarea unitatii economice
Calitatea produselor si serviciilor