| RaTuSkMiK a întrebat:

Imi puteti spune si mie cu ce medie se intra la liceul,, Alexandru Vlahuta" din Ramnicu sarat la profilul filologie?
funda

3 răspunsuri:
| cosmina05 a răspuns:

9,48 a fost prima medie de anul trecut, iar cea mai mica 8, 28.

| andreiuuutza a răspuns:

Mai asteapta putin,o saptamana maxim, si dirigintele tau iti va da un pliant ce contine toate locurile din toate liceele din judetul tau, si primele si ultimele medii cu care s-a intrat la toate profilele anul trecut.Altceva,ai putea gasi pe edu.ro. http://admitere. edu.ro/2010/ adica aici.alegi judetul si listele acelea.Succes.

| BrainStorm a răspuns:

8,98 mate info
7, 61 stintele naturii
8, 23 filologie
8, 24 stinte sociale