| ღCocaColaChickღ a întrebat:

In caietul de vacanta (clasa a 6-a) la pagina 113 ce trebuie scris? Nu inteleg nimic?!( cu Dilematix...)

Răspuns Câştigător
| bibimica98 a răspuns:

Pai trebuie sa scrii cum crezi tu ca a ajuns dilematix in redactie. eu de ex am scris ca vine de pe planeta "ganditorul" si ca a plecat cu nava in excursie si a gresit drumul si a luat.o spre pamant... mrg o continui tu. happy fundita? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Doamne, ce copii!
Crezi ca am visat aseara ce caiet ai tu de facut pe vacanta? Daca ne-ai da editura poate te-am putea ajuta mai mult...
Pace!

| Fineness a răspuns:

Gandeste-te...
Orice lucru are un raspuns...

| ღCocaColaChickღ explică:

Editura ART