| cookie_4108 a întrebat:

In ce data aflam la ce liceu am intrat? va rog

Răspuns Câştigător
| geany_9157 a răspuns:

Pe 12 iulie.si dupa ce ai aflat te duci sa iti depui dosarul de inscriere la respecticul liceu :asta e pe 15 iulie

5 răspunsuri:
| Elenika a răspuns:

12 sau 13 iulie, cam asa

| Đϋffγ a răspuns:

14 iulie - Repartizarea computerizată
15 iulie - Afişarea în unităţile de învăţământ gimnazial a listelor cu absolvenţii repartizaţi
16 iulie - Afişarea de către fiecare unitate de învăţământ liceal a listei candidaţilor repartizaţi în acea unitate
16 iulie-26 iulie - Depunerea dosarelor de înscriere la şcolile la care au repartizaţi elevii.

| QuietAngel a răspuns:

Pe 12 iulie, pe edu.rowinking

| YoYo321 a răspuns:

Completarea optiunilor in fisele de inscriere de catre elevi si de catre parintii acestora, asistati de diriginti, se va face intre 29 iunie si 5 iulie, potrivit calendarului aprobat de Minister. Intre 30 iunie si 6 iulie se vor introduce in baza de date computerizata datele din fisele de inscriere, iar in 12 iulie se va face prima repartizare computerizata in invatamant liceal de stat, potrivit Agerpres.

| 2adelina2 a răspuns:

Pe 13 iulie