| bloodytear27 a întrebat:

La bac la fizica intra si fizica cuantica? Daca da, stiti unde as putea gasi variante?

1 răspuns:
| MaslinutaAmara a răspuns:

În intenţia de a veni în întâmpinarea candidaţilor care se pregătesc pentru continuarea studiilor în diferite filiere din învăţământul superior, elevii vor opta în timpul probei de examen pentru două dintre cele patru modulele (A. MECANICĂ, B. ELEMENTE DE TERMODINAMICĂ, C. PRODUCEREA ŞI UTILIZAREA CURENTULUI CONTINUU, D. OPTICĂ).
Si cred ca pe acesti site poti gasi destule variante :D
http://www.ebacalaureat.ro/......a-355.html