| nice67 a întrebat:

La ce banca imi recomandati sa fac un card? Ma gandesc ca, poate unele prezinta avantaje.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La banca care iti este mai la indemana.

| ElenaSA a răspuns:

Eu sunt multumita de ING.Pana acum am avut la BCR, BRD.Dar de ING sunt multumita.

| fuzzer a răspuns:

Piraeus bank.
Fara comision.

| d3men7zel a răspuns:

Iti recomand sa-ti faci cont la tiriac are comision 0 si nu-ti fura bani din cont ca alte banci, iti spun din proprie experienta am cont la aproape toate bancile big grin

| Janek21 a răspuns:

Daca vrei si online banking iti recomand BCR si ING. Amandoua ofera servicii ireprosabile in domeniu, superioare celorlalte banci.

Daca nu ai nevoie de asa ceva, fa-ti la o banca care are sucursala langa tine, in caz de mai ai nevoie de cate ceva sa nu alergi prea mult.

| BlackAngel01 a răspuns:

La ING Bank happy Adica nu iti pot spune la ce banca sa iti faci card, asta este doar alegerea ta happy dar si eu am card la aceasta banca si sunt multumita happy Sper ca te-am ajutat! Pupicii :*