| ionut7 a întrebat:

La ce materii se mai lasa corigenti, la liceu?

9 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Toate in afara de desen. sport si muzica.

| Ilinca a răspuns:

Dydy, ce te face sa crezi ca la sport, muzica si desen nu poti sa ramai corigent? Nu depinde de nici un liceu, regulamentul este acelasi pentru toate institutiile de invatamant. A ramane corigent la o materie inseamna a avea media generala/semestriala mai mica decat 5, asadar poti sa ramai corigent la orice materiewinking

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Teoretic, la toate. Practic, toata lumea face clasa a noua si clasa a zecea, fiindca, deh, e obligatoriu. Desi in opinia mea cam 80% din "liceeni" nici nu meritau sa intre la liceu.

| xlmpq a răspuns:

La orice materie

| florynuk a răspuns:

Chimie...fizica...laughing.la mate info

| lowfive a răspuns:

La care nu faci nici un efort sa treci._.

| Roxxet01 a răspuns:

La toate laughing

| Raluuu a răspuns:

Depinde de liceu. la romana, mate, germana, desenlaughing

| Mya_8306 a răspuns:

La materiile la care nu inveti :X