| codrutadejos a întrebat:

La ce ora se incepe scoala pe 16 septembrie 2013?

15 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Depinde de fiecare scoala

| măcheamăăăî a răspuns:

La ora 9 big grin

| mihaela0205 a răspuns:

Fiecare scoala/liceu si-a programat ora inceperii festivitatii de deschidere. Asa ca, depinde, dar cred ca e bine sa fii la scoala pe la 9-10. happy

| poateEU a răspuns:

Wow scoala mea incepe la 1 jumatehappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Şcoala începe cu "Festivitatea de deschidere" a anului şcolar.

Ora la care este programată această festivitate DIFERĂ de la şcoală la şcoală!

Mergi la şcoală şi vezi Avizierul, sau dai un telefon la Secretariat!

Toate cele bune.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
La ora 25.
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de scoala ca nu incep toate scolile din Romania la aceeasi ora.
De pilda, la mine incepe la 9.

| piratuu a răspuns:

In jur de ora 9

| Ioscaa1 a răspuns:

Mereu la ora9

| cosmin655 a răspuns:

Eu ma duc mereu la 9thinking

| mg112mada a răspuns:

Cred ca la 9...La mine incep la 8.

| Walve a răspuns:

EU in restul anilor ma duceam pe la 9, 9 jumate. acum zic ca e la fel.

| LauraSpunePeFata a răspuns:

Depinde de scoala unde mergi...
La scoala mea tot timpul a inceput la ora 9
La scoala unde merge o prietena de-a mea tot timpul a incept pe la 8-8:30
big grin dar in general la 9

| biancakitty a răspuns:

Buna!
La scoala mea se incepe la ora 9:00, dar asta depinde si de scoala!

| Skeep a răspuns:

Ca de obicei, incepem la ora 8:00.