| Hieicosmin a întrebat:

La colegiul national mihai eminescu buzau este obligatoriu purtatul uniformei?

1 răspuns:
| Cryssy a răspuns:

Buna. Da. Dar poti burta foarte frumos doar o camasa si blugi normali, bine, sa nu te duci in blugi din-aia taiati, sincer nu iti recomand. Si sa ai si sacoul la tine. In caz de orice. In mod normal e obligatorie o piesa a uniformei. Dar oricum e obligatoriu sa ti-o faci. Vezi ca trebuie sa te duci zilele astea cred la proba sa-ti ia masurile. Nu stiu exact cand. E un liceu bun. La ce profil ai picat? Poti sa-mi lasi un mesaj privat daca vrei.