| anonim_4396 a întrebat:

La Colegiul National Nicolae Grigorescu Campina profil matematica informatica sunt doua clase stiu ca una din ele este de intensiv informatica dar nu stiu de ce este cealalta?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Una dintre clase este Mate-Info "normal"/simplu, iar cealaltă este intensiv informatică!

Toate cele bune.

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Nu are importanta care-i una sau care-i cealalalta caci codul specializarii celor doua clase este acelasi:190. In fisa de optiuni, tu trebuie sa completezi codul specializarii care este diferit de al celorlalte specializari sau al altor licee--- vezi brosura de admitere din jud. Prahova:http://www.isj.ph.edu.ro/files/document/2/1273.pdf