| AntonyaCeaCurioasa a întrebat:

La evaluarea nationala de la limba romana, am scrs compunerea de la subiectul doi si mai jos am vrut sa criu "subiectul1" ca sa mai adaug ceva, insa profesorul m-a atentionat sa pun foaia jos si am scris doar un"s" si eu ca ultima proasta am utat sa-l tai! Credeti ca se considera semn? Sunt extrem de stresata.

Răspuns Câştigător
| Raulqwe a răspuns:

Nu. Si eu acum 4 ani cand am dat am fost tot asa stresat pana s-au afisat rezultatele pentru ca copiasem pe foaia de examen de pe foaia cu subiectul "Evaluarea nationala..." bla bla ce mai era pe acolo si dupa imi zisese un profesor ca s-ar putea sa mi se anuleze. Dar nu a fost asa, am luat 9. Asa ca stai linistita.winking