| anonim_4396 a întrebat:

La romana, la evaluarea nationala, a fost extrasa varianta 7. Ei bine, de unde sunt extrase aceste variante? Aveam si noi acces la aceste variante de dinainte?

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu, nu ai acces. Înainte de examen, se fac în jur de 10 variante de subiecte de către cei din minister, iar în dimineaţa evaluării se extrage una dintre ele.

| dey11 a răspuns:

Nu. Mai multi profesori din minister propun variante ce sunt introduse in calculator ce alege aleatoriu happy

| bogz a răspuns:

Nu,sunt variantele de la minister.Am fi vrut noi sa le avem

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaa pai si atunci pentru ce mai scriu acolo "Varianta 7"?
Cu ce ma incalzeste pe mine?laughinglaughing

| FFFei a răspuns:

N 2007 s a dat 100 de variante j l romana j l mate, multi profesori le au