| Al000993732 a întrebat:

La școală de muzică în clasele de gimnaziu se fac materiile normale? ( mate, română,bio, fizică, chimie, etc)

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, gimnaziul are materii obligatorii. Pana in clasa a 10-a inclusiv sunt materii obligatorii, cu diferente mici intre profiluri. Dupa clasa a 10-a dispar unele materii, insa pana atunci, faci de toate, cam la acelasi nivel cu scolile "normale".

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Am depasit de mult vremea gimnaziului dar cu siguranta si la 'scoala de muzica' (nu ai precizar exact cum se numeste) se fac si alte materii nu doar muzicawinking

| ReddY25 a răspuns:

Da,totul normal

| sammie a răspuns:

Da.