| rumi123 a întrebat:

Legat de Facultatea de Limbi Străine din cadrul Universității din București, este posibil să-mi aleg ca specializare A limba japoneză, iar specializare B limba coreeană?

Răspuns Câştigător
| EvilMayDie64 a răspuns:

Sokka, anata wa nihongo o benkiyou...
Eu stiu ca ar trebui sa fie posibil, din moment ce Facultatea de Limbi Straine a Universitatii din Bucuresti are atat o sectie de limba japoneza, cat si o sectie de limba coreeana. Adica, ar fi chiar penibil sa trebuiasca sa alegi la specializare A o limba europeana si sa ai libertatea sa alegi doar la specializare B o limba asiatica. Dar ca sa fii sigura, de ce nu suni la Universitate sa-i intrebi?

1 răspuns:
| christine99 a răspuns:

Doar daca sunt mai multi care aleg combinatia asta.