| Barney a întrebat:

Ma intereseaza foarte mult informatica...

Am invatat HTML, iar acum vreau sa invat C++... dar nu stiu de unde.
Ma puteti ajuta cu un link de nude pot invata C++? big grin

3 răspunsuri:
| Barney explică:

Am intrebat de un site unde pot invata C++, nu de un curs...

| Robert92 a răspuns:

Http://www.cplusplus.com/doc/tutorial/
daca ai vreo nelamurire in legatura cu acest limbaj da-mi un pm si te rezolv - asta nu inseamna sa abuzezi de pm, documenteaza-te din site si ce nu pricepi, ma cauti).O zi buna!

| matrix100 a răspuns:

Salut. Eu sunt inscris la un curs de programare care este gratuit si este sponsorizat de pnl dar nu are nici o treaba cu politica. Pana acum am tinut 7-8 cursuri am inceput cu notiuni foarte elementare.Initial invatam c++, poo urmand sa trecem la java. dar oricine este bine venit. Se tine odata pe saptamana in fiecare miercuri la ora 18:00 in Drumul taberei. Mai multe informatii gasesti pe blogul http://cursdeprogramare.blogspot.com/ si daca esti familiarizat cu grupurile de pe yahoo poti sa intri in grup "cursdeprogramare". Orice citeste acest mesaj si vrea sa participe la curs este binevenit. Daca nu va descurcati trimite-mi mesaje private si va voi ajuta.