| Larisa888 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva? Am participat la concursul cangurul in lumea povestilor si din greseala pe foaia de raspuns am bifat casuta cu nu vreau sa mi se afiseze raspunsul pe net. Exista posibilitatea de a afla rezultatul si de a merge la baraj? Nu poate afla profesoara care a organizat concursul la noi la scoala rezultatul? Daca da cum? Vreau sa stiu posibilitatea! Dau funda celui care imi da o posibilitate love struck happy

Răspuns Câştigător
| cristina12cristina a răspuns:

Normal ca poate.Cred ca vei afla de la profesoara, iar ea de la cei de la concurs.Nu te ingrijora, vei ptimi rezultatul.Succes!