| anonim_4396 a întrebat:

Mai are cineva emotii cu bacul?winking Cum va pregatiti? Faceti meditatii?

3 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

"eu nu am emotii pentru ca in timpul in care ma framant pot face altceva mai folositor, emotiile apar atunci cand nu inveti suficient de bine.
am doua optiuni, sa invat sau sa ma stresez, insa pot face doar una dintre cele doua intr-un moment dat. repet in fiecare zi cate o parte din materie, imi notez ce nu inteleg si pun foarte multe intrebari profesorilor la scoala. ei sunt gratuit."

| christos1234 a răspuns:

Este normal sa ai emotii dar poti sa-l treci cu brio daca esti pregatit.

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Toti ar avea emotii pentru bac.