| Wehrmacht a întrebat:

Mai sunt vacante pana in aia de vara? Sau zile libere dar nu Sambata&Duminica?

8 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

7-22 aprilie vacanta de Paste!winking

| boogdan91 a răspuns:

Vacanta de Paste si ziua de 1mai(in caz ca pica in timpul saptamanii)

| Konata a răspuns:

Pai, din cate stiu eu, de Pastihappy

| manke a răspuns:

Aici e o lista cu zilele libere http://zilelibere.com/.

| Rachelyna a răspuns:

Mai este vacanta de Pasti care tine 2 saptamani + una inaintea ei, numita Scoala altfel in care se fac activitati extrascolare si ziua de 1 Mai

| adrianaada a răspuns:

4 iunie, 1 mai, vacanta de paste si scoala altfel. sper ca te-am ajutat

| DreamingAboutYou a răspuns:

Daa,vacanta de Pasti, si saptamana cu scoala altfel. (funda?)

| BeatriceEcaterina a răspuns:

Paii da cea de paste fierstee. si sincerr nu credd ca mai suntt thinking