| Andreeadede96 a întrebat:

Maine 27.03. 2013 se face scoala in Bucuresti ..mersi

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Da,se face scoala in Bucuresti pentru ca a fost ridicata atentionarea de cod portocaliu valabila pana azi la 11 dimineata.
http://www.rtv.net/......72545.html
Funda?

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu se stie sigur momentan. Dimineata da un telefon la secretariatul scolii.

Răspuns utilizator avertizat
| Florincrap a răspuns:

Depinde de codul portocaliu. Daca expira si se imbunatateste situatia,se vor relua cursurile. PSbig grine exemplu,la Brasov (aici locuiesc, invat eu) s-au tinut cursuri, dat fiind faptul ca era un cod galben si nu era chiar atat de grav ca si in Bucuresti.
Totusi, nu te bucura, caci acele ore se recupereaza.

| TommoGirl a răspuns:

Cursurile în București se vor relua, în program normal, miercuri, 27 martie 2013, iar conţinuturile corespunzătoare zilei de marţi, 26 martie 2013, se vor recupera, prin replanificare, până la sfârşitul anului şcolar... Funda?

| andyx11 a răspuns:

100% nu! crede-ma! serios!

| coolgeo98 a răspuns:

Da