| Amdrutza a întrebat:

Maine am teza la matematica si vreau si eu modele de teze pentru clasa a6-a.Plzzz vreau si eu linkul

Răspuns Câştigător
| XtmCamiii a răspuns:

Heii bafta maine si eu am de azi intr-o saptamana si st pe cl a8a sfatul meu e sa faci pe foi exerciti cum ati facut in clasa si sa stii formulele sau teoremele la geometrie eu iti pot da un site cu planificar modele de tese de teze http://m.hotnews.ro/stire/10137377 sau daca nu iti e de folos incearca pe edu.com/edu.ro dar sfatul meu e sa repeti ce ati facut in clasa ca nu se stie si se poata sa va dea ea
mult succes :d

2 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Nu cred ca vei gasi, deoarece profa. poate sa-ti dea o teza facuta de ea. Sfatul meu e sa pui mana pe carte, ca nu strica.

Succes!

| bia9999 a răspuns:

Si eu la felllll