| Rosca_Alex_Andrei_1996 a întrebat:

Media anuala 9.94 ce premiu se ia?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! O să-ți spun cum procedează profesorii mei, de obicei. Dacă tu ai media cea mai mare din clasă, ai clar premiul întâi. Dacă are cineva peste 9.94 ai premiul doi. Mie mi s-a întâmplat să iau cu media 10 un premiu de excelență, iar următorii după mine au luat premiul întâi, doi și trei cu mediile 9.80, 9.55, respectiv 9.20. Depinde de modelul de premiere. Deși la ce medie mare ai, probabil premiul întâi. Felicitări!

| Sketch2 a răspuns:

Depinde de mediile celorlalti, daca cineva are media mai mare decat tine ai premiul al II-ea. Gen daca cineva are, de exemplu 9.96 o sa ia premiul I, iar tu premiul II.