| xDicsii a întrebat:

Media de admitere la licee din anul asta va creste sau va scade? Argumentati:d

2 răspunsuri:
| DianaChiriac a răspuns:

Bună! Sincer nu cred că va scădea foarte mult big grin Majoritatea din mediul urban au luat note destul de mari, deci vor opta în continuare la liceel cu prestigiu din oras. Poate, poate, mediile liceelor mai puțin cunoscute, vor scădea, dar nu garantez. O zi bună! happy

| Anonim2097 a răspuns:

Poi pe mine ma scazut deoarece am luat nota mica la matematica la evaluare!love struck