Merg la un curs de engleza si anual am un exam oral cu un englez adevarat si trebuie sa imi aleg un subiect despre care sa vorbesc aprox. 5 min, insa anul asta chiar nu stiu despre ce sa vorbesc. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| zoey_1066 a răspuns:

My best friend,(numele cainelui tau, sau inventezi tu unul)

1 răspuns:
| blatuc a răspuns:

Ai examen oral cu un englez adevarat(asa ai scris!)ia-ti un roman, parerea mea, ca asta te intelege si are grija si de tine.Ai grija cum vorbesti in timpul examenului(poti sa vorbesti in timpul oralului?)asa ai scris, asa am inteles!