| anonim_4396 a întrebat:

Merita învațata Limba Spaniola dacă majoritatea țarilor vorbitoare sunt intr-o situație economică proastă?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ce legatura are una cu alta, inveti o limba daca te ajuta intr-un anumit domeniu, daca iti aduce un beneficiu indiferent de natura acestuia!

Pot sa invat japoneza daca china e mai puternica economic?
Ce treaba are una cu alta?

| RAY a răspuns:

E usoara, poti merge in lumea latina, spaniola e vorbita de sud americani, Spania, eu o cunosc e frumoasa ca si engleza, romana, in Spania ora e 8 euro, in Germania 12 euro, tu decizi ce vrei sa faci, parerea mea este sa o inveti ca nu e grea

| ReddY25 a răspuns:

Claro qué sí