| AnnAnne a întrebat:

Merita sa faci facultatea de drept la Londra? Sunt mai bune universitatile de acolo decat cele din Romania?

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Normal ca da. In Romania niciodata nu o sa poti face nimic de calitate, in afara sigur da oriunde ai merge. In Anglia ma un var de cativa ani buni care a terminat acolo facultatea si ii merge foarte bine.Succes! Eu zic ca daca ai reusi sa mergi acolo ar fi un lucru excelent. Fundita? Te rog.Mersi!

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

| gigel68 a răspuns:

Te sfatuiesc sa o faci la spiru haret. e acelasi lucru.

| Bteen a răspuns:

Depinde unde ai vrea sa profesezi. Multe diplome straine nu sunt recunoscute aici in Romania...