| Losnams a întrebat:

Merita stresul mediilor de la scoala? Ma refer la mediile anuale.

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Depinde unde vrei sa dai dupa, dar nu merita sa te ''stresezi'' din cauza lor.

| Lostlyric a răspuns:

Pui intrebarea asta de atatea ori incat incep sa cred ca mai sunt si alte raspunsuri absolute in afara de "Nu" si "Da"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa inveti sa faci lucrurile in asa mod, incat sa nu te streseze. Nu trebuie sa te intereseze notele, ci sa te asiguri ca nu ai stat degeaba in scoala, ca ai ramas cu ceva dupa. E bine sa inveti. E bine sa ai si note mari, nu se stie la ce facultate o sa dai unde o sa conteze. Dar nu trebuie sa te stresezi. Doar sa iti dai silinta. Stresul e o chestie care face parte din viata noastra, oricum. In doze mici e normal, altfel nu am face nimic. Dar daca depaseste o limita, nu e sanatos.

| annempx a răspuns:

Normal ca da. In plus dacă ai medie mare, la sfârșitul anului mergi intr o tabăra in alta țara sau in România gratis

| TheDivinitySucks a răspuns:

Da-le incolo omule, traieste-ti viata la maxim