| Humăn a întrebat:

Nota de la simulare clasa a 8-a conteaza undeva? am luat 9, 3 la romana si 4.5 la matematica.

Răspuns Câştigător
| Lyssa97 a răspuns:

Nu conteaza... Conteaza ce faci la examen...happy si media generala din clasele 5-8

5 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Buna!

Nota de la simulare conteaza ca sa vezi pe unde te afli atunci cand dai examenul, sa te poti autoevalua, sa vezi ce nu stii sau la ce nu te descurici.

Este posibil sa fie trecuta in catalog, ca orice alta nota, daca vrea profesorul.

O zi placuta!

| SimonaCristina a răspuns:

Nu conteaza foarte mult, decat ca impresia profesorilor se poate schimba... Oricum, lasa, invata mai mult la matematica pentru a lua o nota mai mare data viitoare! Succes!

| feraryyy78 a răspuns:

Nu conteaza notele de la simulari, doar notele de la examene, dar tu ar trebui sa-ti imbunatatesti nota la matematica. happy

| AdyYingYang a răspuns:

Sunt unii profesori care o trec in atalog dar numai daca vrei..in rest nu conteaza..conteaza doar examenul si media pe 5-8

| banusilviu a răspuns:

Nu conteaza.

Întrebări recente