| anonim_4396 a întrebat:

Nu esti profesor decat atunci cand elevii incep sa invete.Sunt de parere ca in scolile din Romania sunt multi profesori incompetenti, care chiar nu au ce cauta in sistemul de invatamant.
Cine e de acord cu mine?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cel puţin 50% dintre profesorii din România n-au ce căuta la catedră (fie sunt incompetenţie, fie sunt depăşiţi de mult de vârstă, fie sunt bolnavi psihic, etc. etc.).
Cu toate astea, nu sunt alţii.
Ăştia-s oamenii, cu ăştia defilăm.

4 răspunsuri:
| Dmonik a răspuns:

In scolile noastre multi dintre profesori sunt mai mult functionari decat PEDAGOGI.

| baru a răspuns:

Sall. Ai perfecta dreptate. Si asta nu ar fi tot. Mai si rad de noi.Pa

| AnnaRawrrr a răspuns:

Sunt de acord.
profesoara mea de CIVICA ne tortureaza psihic pana ajungem sa plangem. straight face

| pisioi a răspuns:

Eu!