| ISQ a întrebat:

Nu exista o posibilitate sa intru la un alt liceu saptamana asta crying! maine pun cererea si poimaine vreau sa fiu intr-un alt liceu! va rog ceva raspunsuri!
dau funda

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Eu iti dau alte vesti. Poti sa te transferi si la alt liceu. Iti zic asta deoarece am auzit o discutie intre 2 inspectori pe la inspectorat azi. In primul rand, depinde daca vrei sa te transferi in alt liceu din acelasi oras sau altu. Daca vrei in acelasi oras, poti fi primit la celalt liceu acum, numai daca in clasa in care te vei transfera, nu ar fi complete locurie ( adica daca intr-o clasa trebuie sa fie 25 de elevi, si nu sunt decat 24). Trebuie obligatoriu sa ai un motiv bine intemeiat. Nu poti spune ca nu iti place de un coleg, sau ca e mizeri in scoala, (intelegi tu lucruri dintre acestea banale). Daca este ai un motiv temeinic intemeiat si sunt locuri libere la clasa poti. Daca nu, astepti in al doile semestru. Cel mai bine ar fi daca ai avea pe cineva in interior. Daca cunosti secretara de unde vrei sa te transferi, vreun profesor sau vreun coleg ( ca sa afli sigur daca mai sunt locuri libere) Iti doresc succes. Daca mai ai ceva neclaritati nu ezitawinking

4 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Imi pare rau ca trebuie sa-ti dau vesti proste,da casa te transferi la alt liceu, trebuie sa ast pana la incheierea semestrului, si apoi daca ai medie intru la liceu la care iti doresti

| ISQ explică:

IS la alt lIceu big grin

| mihai9090 a răspuns:

Vina la liceul I.L. Caragiale din Orhei happyeste un liceu super

| yonootz321 a răspuns:

Raspunsuri la ce? Nu vad nicio intrebare.