| VanessaM a întrebat:

Nu stiti daca s-au afisat listele cu clasele de a 9a pe internet? P. s: sunt la colegiul economic din Tm

Răspuns Câştigător
| AlAndalus a răspuns:

Buna! De obicei listele cu clasele si dirigintii se afiseaza la liceu, nu pe net.Asa ca poti da zilele astea fuguta pana la liceul unde ai intrat si arunci o privire (cu o saptamana inainte se afiseaza). Funda?

5 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/2011/staticRepI/j/ > alegi judetul > click pe "Lista liceelor din judetul..." > Click pe "Vezi specializarea"(ochelarul) din stanga liceului pe care doresti sa-l vezi > La rubrica "Candidati repartizati" click pe numarul lor si iti va aparea lista cu cei care sunt la acel profil si scoala lor de provenienta, media, etc.

| Ramona1 a răspuns:

Dar sunt aisate de mult.De cand ai terminat a 8-a

| RфZaημtzα a răspuns:

Da.S-au afisat pe ww.edu.com.

| geoiulia a răspuns:

Daca te referi la repartizarea pe clase, adica a 9 A, B, C nu s'au afisat.Vei afla in prima zi de scoala. Spun asta pentru ca si eu voi afla tot atunci, tot boboaca sunt si eu.
Daca vrei sa afli la ce profil ai intrat dai aici http://admitere.edu.ro/2011/ si alegi judetul din care esti tu, si te cauti acolo, o sa iti arate si mediile cu care ai intrat.Bafta la scoala.

| Duutsie a răspuns:

Sigur ca da. Intra pe site-ul edu. happy